Moc atrakcji z okazji Dnia Dziecka w balonowym miasteczku

Dzień Dziecka to jedno z najradośniejszych świąt w roku! Z tej okazji w Galerii Łomianki na najmłodszych czekają niespodzianki – balonowe miasteczko oraz bezpłatne przedstawienie teatralne pod tytułem „Kolorowe wiersze”. Wstęp wolny.

Z okazji Dnia Dziecka podwarszawska Galeria Łomianki przygotowała dla dzieci bogaty program atrakcji, które z pewnością wywołają uśmiech na małych twarzach.

Balonowe szaleństwo
Beztroska zabawa i mnóstwo radości czekają na najmłodszych w 4 strefach balonowego szaleństwa od godziny 12.00 do godziny 18.00.

W pierwszej strefie będą odbywać się gry i konkursy prowadzone przez konferansjera. Nie zabraknie humoru i pozytywnie zaskakujących zadań do wykonania. Z pewnością każdy poradzi sobie z nimi bez trudu. W kolejnej strefie animatorki pomalują twarze dzieci w wybrane wzory. To okazja by wcielić się w ulubioną postać z bajki czy zwierzę.  W trzeciej strefie będzie można poznać tajniki wykonywania z balonów różnych kształtów, np. ulubionego zwierzątka. Finałem zabawy będzie poszukiwanie balonowego skarbu ukrytego w kulkowym basenie. To zadanie z pewnością dostarczy wiele radości i pozwoli uwolnić dziecięcą energię.

Zabawka w prezencie na Dzień Dziecka
Przed wejściem każdy mały uczestnik zabawy otrzyma specjalną kartę, na której będzie mógł zbierać pieczątki potwierdzające udział w przygotowanych atrakcjach. Dziecko, które okaże wypełnioną kartę w punkcie informacyjnym, otrzyma zabawkę – niespodziankę w prezencie. Galeria Łomianki przygotowała wiele upominków dla dzieci, dlatego warto dołączyć do zabawy.

Spektakl „Kolorowe wiersze”
Dzieci, które w najbliższa sobotę odwiedzą Galerię Łomianki będą mogły obejrzeć przedstawienie pt. „Kolorowe wiersze” wypełnione twórczością znanych polskich poetów i publicystów – Marii Konopnickiej, Jana Brzechwy, Stanisława Jachowicza oraz Józefa Ignacego Kraszewskiego. Podczas spektaklu odegranego w konwencji kabaretu, wiersze będą prezentować wyjątkowe postaci – poetka oraz malarz. W podróż do barwnego świata teatru będzie można wybrać się o godzinie 13.00 i 15.00.

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka odbędą się w sobotę 1 czerwca w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Wstęp wolny.

REGULAMIN WYDARZENIA

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz