Spotkania z teatrzykiem

Zapraszamy na rodzinne SPOTKANIA Z TEATRZYKIEM
KALENDARZ IMPREZ

GODZINY ROZPOCZĘCIA SPEKTAKLI
13:00 | 15:00 | 17:00

 

Szewc Dratewka
15.09.2018

Wielu z Was na pewno przeczytało książkę Janiny Porazińskiej pod tym samym tytułem. Jeżeli jednak myślicie, że znacie przygody Dratewki, to jesteście w błędzie. Okazuje się, bowiem że pewne postacie, które z pozoru wyglądają na bardzo niewinne oraz smok, który zieje ogniem całkowicie zmieniły tok wydarzeń.  Nie wierzycie, przekonajcie się sami.

…………………………………………………………………………………………………………………

Zupka z blaszanego kubka
20.10.2018

Dwoje piratów, Emma i Chudy Joe trafiają na bezludną wyspę, ich okręt zatonął wraz z całą załogą. Próbują za wszelką cenę wydostać się z wyspy, ale nie jest to łatwe, zwłaszcza, że nie przepadają za sobą specjalnie. Joe próbuje jakoś rozbawić Emmę. Ze znalezionych przedmiotów i różnego rodzaju rekwizytów tworzy teatrzyk, przedstawia morską  wersję Czerwonego Kapturka, w której Wilkiem jest Wilk Morski, a Kapturkiem – Karmazynowy Pirat. Emma się uśmiecha…

Czy uda im się wydostać z wyspy? Jak zakończy się ich przygoda? Co znajdą w znalezionej butelce?

…………………………………………………………………………………………………………………

 Cukiernia Pana Marcepana
17.11.2018

Pan Marcepan, właściciel Cukierni Pana Marcepana, wraz z Madame Lukier zapraszają dzieci do cukierni. Opowiedzą im o swojej pracy. Nauczą dekorować lukrem rodzinę Ciastusiów, pokażą jak się pracuje w fabryce słodkości, a przy okazji razem z dziećmi będą się świetnie bawić.

…………………………………………………………………………………………………………………

Koperek i Kminek w Betlejem
15.12.2018

Nastał świąteczny czas, Koperek i Kminek wyruszają w drogę do Betlejem. Dwaj przyjaciele przy akompaniamencie gitar opowiedzą historię, która przed wiekami wydarzyła się w tym mieście. W drodze towarzyszyć im będą Herod, Anioł, Diabeł i inne postacie występujące w szopce. Podczas spektaklu usłyszymy piękne polskie kolędy, które będzie można zaśpiewać wspólnie z Koperkiem i Kminkiem.

Udostępnij

Facebook
Google+
http://galerialomianki.pl/wydarzenia/spotkania-z-teatrzykiem-2">
Twitter