Wygraj podróż do świata mody!

Kochasz modę i śledzisz najnowsze trendy? Marzysz o tym, by odwiedzić stolice mody? Weź udział w naszym konkursie i wygraj podróż do Nowego Jorku, Londynu, Paryża lub Mediolanu oraz inne atrakcyjne nagrody! Czekamy na Ciebie od 3 do 14 października.

Aby wziąć udział w konkursie „Podróż do świata mody” należy odwiedzić Galerię Łomianki w dniach 3-14 października, zrobić zakupy w salonach i butikach galerii handlowej oraz zarejestrować paragony w punkcie obsługi konkursu. Osoba, która w danej godzinie zrobi zakupy za najwyższą kwotę, otrzyma nagrodę – bon zakupowy o wartości 100 zł, a kolejna o wartości 50 zł. Bony można zdobyć co godzinę, a zwycięzcy będą informowani o wygranej poprzez SMS.

Osoby, które w trakcie konkursu zrobią najwięcej zakupów otrzymają  nagrody główne. Osoba, która zarejestruje najwięcej paragonów otrzyma voucher na wycieczkę do Nowego Jorku o wartości 20 tys. złotych.  Kolejne dwie otrzymają vouchery o wartości 5 tys. zł na wycieczki do wybranego przez siebie miasta – stolicy mody – Londynu, Mediolanu lub Paryża. Nagrody zostaną wręczone podczas finału konkursu, który odbędzie się 14 października. Nagrody wręczy znana aktorka i prezenterka Barbara Kurdej-Szatan.

W konkursie pt. „Podróż do świata mody” będą również do wygrania nagrody dodatkowe – pięć bonów podarunkowych o wartości 1000 zł i sześć bonów o wartości 500 zł na zakupy ze stylistką Galerii Łomianki.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

 

Oferty Najemców podczas Weekendu Pełnego Rabatów, w dniach 14-15 października!

ADIDAS/REEBOK: 20% rabatu na wybrane modele obuwia i tekstyliów.

ATELKOM: 10% rabatu na akcesoria nieoryginalne.

BISTRO U PRZYJACIÓŁ: 10% rabatu na wszystko.

BOG BAG: 10% rabatu na całą kolekcję regularną przy zakupach powyżej 150 zł

BYTOM: 10% rabatu na całą kolekcję.

CCC: 20% rabatu na kolekcję jesień-zima (rabat nie łączy się z innymi promocjami, dotyczy obuwia, torebek i plecaków).

CZAS NA HERBATĘ: 20% rabatu na wszystkie zielone herbaty.

DIVERSE: 20% rabatu na produkty nieprzecenione (rabat nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi).

ENGLISH HOME: – 50% + 20% na cały asortyment

FIKU MIKU: rabat 20% na organizację urodzin w Sali zabaw.

INTIMISSIMI: w dniach 3 – 14 października – AKCJA RECYKLINGOWA – każdy Klient, który przyniesie do sklepu 5 sztuk bielizny, bluzek lub piżam dowolnej marki, otrzyma, voucher wartości 50 złotych. Kwota, wobec której można zastosować rabat 20% to 250 zł. Vouchery mogą się kumulować, lecz nie mogą przekroczyć 20% wartości zakupów artykułów w pełnej cenie (czyli nie podlegających promocjom/wyprzedażom). FINAŁ 14 Października – przy zakupach za minimum 250 zł (warunkiem jest, aby cała kwota minimalna była zawarta na jednym paragonie), Klient otrzyma w prezencie wyjątkową kosmetyczkę. Ta oferta specjalna może być łączona z innymi obowiązującymi promocjami.

JUBITOM: 15% rabatu na cały asortyment biżuteryjny.

LAVARD: 20% rabatu na nową kolekcję (rabaty i promocje nie łączą się).

LYNX OPTIQUE: rabat do 300 zł na soczewki okularowe.

MARTES SPORT: 15% rabatu na drugi, tańszy produkt (z oferty wyłączone są rowery, narty i buty narciarskie, promocja nie łączy się z rabatami udzielanymi na kartę stałego Klienta, Kartę Dużej Rodziny itp.).

MISTER MINIT: na weekend rabatów – rabat 30% na każdą naprawę obuwia

MONNARI: – 30% rabatu na wszystko

ORGANIQUE: 15% rabatu na cały asortyment.

ORSAY: w sobotę 14 października 20% rabatu na całe zakupy (z wyłączeniem produktów Special Price oraz artykułów przecenionych).

PANDA HANDROLL SUSHI: do -20% na wybrany asortyment.

PROMOD: w dzień Wielkiego Finału (14.10) wejście do programu lojalnościowego będzie bezpłatne (standardowa cena aktywacji to 25 PLN) a dodatkowo każdy Klient przystępujący do programu otrzyma 100 dodatkowych punktów na swoim koncie (przyszły bon 20 pln).

QUIOSQUE: 15% rabatu na nową kolekcję.

REPORTER YOUNG: 20% rabatu (nie łączy się z innymi promocjami, obowiązuje w dniach 13-15.10).

RYŁKO: 10% rabatu na cały asortyment.

RESTO DESIGN: 10% rabatu na cały asortyment z wykluczeniem mebli przecenionych o 50%.

VISION EXPRESS: 15% rabatu na kompletną parę okularów z antyrefleksem premium (oferta nie łączy się z innymi promocjami, szczegóły i regulamin dostępne w salonie).

VISSAVI: na okres 3-14.10.17: -15% rabatu na rzeczy nieprzecenione, dodatkowo przez cały okres kampanii premiujemy urodziny: w dniu urodzin – 25% rabatu na rzeczy nieprzecenione.

VISTULA: 20% rabatu na kolekcję Jesień/Zima (rabat obowiązuje od cen regularnych na całą kolekcje jesień/zima 2017 z wyłączeniem kolekcji limitowanej, szczegóły w salonie u Doradców Klienta).

W.KRUK: 15% rabatu na biżuterię (nie dotyczy kolekcji Kwiaty Nocy, Freedom, Amore, marki Damiani oraz obrączek, bowiązuje przy zakupie produktów ze srebra za min. 99 zł lub ze złota za min. 299 zł, rabaty nie sumują się – szczegóły w salonie).

WÓLCZANKA: 30% rabatu na kolekcję Jesień/Zima (rabat obowiązuje od cen regularnych na całą kolekcje jesień/zima 2017, szczegóły w salonie u Doradców Klienta).

WOJAS: w weekend 13-15.10 – 20% rabatu na wybrany asortyment.

ZIAJA: 10% rabatu na cały asortyment.

Zapraszamy!

[Wow-Modal-Windows id=1]

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz