Martes Sport

Sklep Martes Sport powstał z myślą spełnieniu potrzeb ludzi, którzy cenią sobie aktywny tryb życia oraz komfort. Zajmuje się sprzedażą odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych takich marek jak:

  • Wilson
  • New Balance
  • Asics
  • Nike

Oferta Martes Sport skierowana jest do klientów wymagających, przywiązujących dużą wagę do marki i jakości. Zapewnia ubrania i akcesoria przeznaczone zarówno dla osób ćwiczących amatorsko, jak i profesjonalnych sportowców. Trafia w gusta ludzi, którzy od lat prężnie rozwijają się w branży, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją podróż w poszukiwaniu odpowiedniej dla siebie dyscypliny. Przejrzysta ekspozycja sklepu w Galerii Łomianki sprawia, że Martes Sport przyciąga uwagę, a przede wszystkim oddaje klimat i atmosferę sportu. Funkcjonalne i tematyczne funkcjonowanie działów sportowych w sklepie umożliwia łatwe i sprawne poruszanie się po obiekcie oraz szybkie zlokalizowanie poszukiwanego artykułu.

W każdym salonie Martes Sport znajdziesz wyposażenie przeznaczone do uprawiania sportów letnich i zimowych. Poza wysokiej jakości produktami sklep zapewnia także najlepszą obsługę. Pracownicy chętnie doradzą Ci w razie potrzeby i dobiorą sprzęt, ubrania, akcesoria adekwatne do uprawianej aktywności. Przekonaj się sam, odwiedzając sklep Martes Sport w Galerii Łomianki.

Udostępnij

Tagi: ,