McDonald’s

McDonald’s to najpopularniejsza sieć restauracji oferujących szybką obługę. To miejsce, które słynie przede wszystkim ze swoich kultowych produktów, takich jak:

  • smakowita kanapka Big Mac,
  • aromatyczne frytki,
  • chrupiące kurczaki McNuggets.

Oferta marki to nie tylko wyżej wymienione lubiane przez wszystkich produkty. McDonald’s, który znajduje się w Galerii Łomianki, jest bowiem atrakcyjną alternatywą dla smakoszy dobrej kawy czy  pysznych deserów lodowych. Klienci mają do wyboru wiele wariantów ulubionych pozycji z menu, w ciekawych zestawach, indywidualnie dostosowywanych do preferencji każdego miłośnika szybkich przekąsek. McDonald’s oferuje atrakcyjne promocje i rabaty, dzięki czemu stanowi konkurencyjną usługę w stosunku do innych restauracji szybkiej obsługi. Niezmienną popularnością cieszą się zestawy dla dzieci Happy Meal. Dzięki zróżnicowanej ofercie i uwzględnianiu potrzeb zarówno dorosłych, jak i najmniejszych klientów, McDonald’s jest obowiązkowym punktem rodzinnych wizyt w Galerii Łomianki. Wszyscy mogą liczyć na uprzejmą obsługę oraz smaczny posiłek w niskiej cenie.

Dodatkowym atutem jest kawiarnia McCafé. Goście z pewnością docenią przytulny wystrój wnętrza, niezapomniany smak i aromat kawy oraz szeroką gamę deserów dostępnych tylko w McCafé.

Restauracja McDonald’s zaprasza do swojej placówki w Galerii Łomianki.  Pyszny posiłek czeka na Ciebie i Twoich najbliższych.  Gwarancja smaku i jakości w przystępnej cenie.

Udostępnij

Tagi: , , , ,