Współdzielnia

„Naturalnie, wszystko, blisko” to obietnice, które Wam złożyliśmy i realizujemy każdego dnia. Aby być jeszcze bliżej postanowiliśmy… podzielić się z Wami jednym z naszych lokali!

Współdzielnia jest przestrzenią, otwartą dla naszych klientów, sąsiadów, a także wszystkich tych, którzy chcieliby wypełnić ją swoją kreatywnością, umiejętnościami, pomysłami i pozytywną energią. Powstała w celu promowania wszelkich lokalnych inicjatyw – nawet tych najmniejszych, integrowania społeczności Łomianek i okolic, wpierania rozwoju talentów.

To miejsce, w którym można podzielić się swoimi umiejętnościami podczas sąsiedzkich warsztatów i szkoleń, zorganizować spotkanie tematyczne, wykład czy pokaz. „Rozkład jazdy” Współdzielni układamy wspólnie – na podstawie Waszych pomysłów i inicjatyw.

Lokal wyposażony jest w fortepian, stoły i krzesła eventowe oraz zaplecze z bieżącą wodą. W przestrzeni wyodrębniony jest również punkt adopcji roślin. Tu przynosić można kwiaty, którymi z jakiegoś powodu (wyjazd, alergia, brak miejsca w mieszkaniu) nie możemy się już opiekować i odwrotnie – zaadoptować pozostawione rośliny. W ramach „Współdzielni” na podobnych zasadach funkcjonuje także punkt wymiany książek.

Regulamin Współdzielni:

  • Współdzielnia to przestrzeń o charakterze otwartym, a korzystanie z niej jest bezpłatne. Do zgłaszania inicjatyw zapraszamy zarówno osoby prywatne, grupy formalne i nieformalne, jak i organizacje pozarządowe.
  • Harmonogram wydarzeń w Współdzielni układamy na podstawie zgłaszanych pomysłów i inicjatyw. Chęć skorzystania z przestrzeni należy zgłosić mailowo pod adresem biuro@galerialomianki.pl. Prosimy o zawarcie krótkiego opisu inicjatywy oraz podania preferowanego terminu, godziny i czasu trwania wydarzenia.
  • Każdy pomysł zostanie zweryfikowany przez zarządzających Galerią Łomianki pod kątem zgodności z Regulaminem. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy udostępnienia przestrzeni z przyczyn obiektywnych.
  • Wspólnie dbamy o to, aby Współdzielnia była miejscem przyjaznym, ciekawym, kolorowym – ośrodkiem mądrej, wartościowej rozrywki. Troszczymy się o jakość inicjatyw, które proponujemy i szanujemy wszystkich współdzielących z nami czas i przestrzeń.
  • Wspólnie dbamy o przestrzeń Współdzielni. Organizując zajęcia i spotkania, jesteśmy odpowiedzialni za pozostawienie miejsca w stanie, w jakim je zastaliśmy.

Udostępnij