It’s always fun with funny English

Good Morning! Kreatywne warsztaty językowe dla Twojej pociechy.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, kreatywne warsztaty z języka angielskiego dla dzieci. Nasze zajęcia to połączenie wspaniałej zabawy i pożytecznej nauki w jednym. Najmłodszych gości  galerii zapraszamy w każdy piątek, w godzinach 17:30 – 18:10.

Nauka języka angielskiego czeka każdego ucznia. Warto wzbudzić w nich pasję do nauki jak najwcześniej, co gwarantujemy na naszych warsztatach, podczas których przyswajanie wiedzy jest jednocześnie dobrą zabawą!

W trakcie zajęć wykorzystujujemy połączone podejście techniki TPR oraz Arts & Crafts. Total Body Response to metoda nauczania poprzez zachęcanie do reagowania na treści w aktywny sposób. Nie usadzamy dzieci w ławkach, lecz angażujemy je w różnorodne zabawy, aktywności ruchowe, dzięki czemu są bardziej zaangażowane i zmotywowane do działania. Co za tym idzie, ich mózg lepiej i efektywniej zapamiętuje treści, a nauka języka kojarzy im się z przyjemną, ciekawą rozrywką. Dodatkowo pobudzamy kreatywność dzieci włączając w proces nauki różnorodne prace związane z tematyką konkretnych zajęć. Myślenie kreatywne pobudza twórcze obszary mózgu, co wpływa pozytywnie, nie tylko na naukę języków, lecz także na całościowy rozwój dziecka.

Szukaj nas na placu zabaw, obok strefy gastronomicznej.

See You!

 

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz