Bajkowy Dzień Dziecka

Szukasz pomysłu na świętowanie Dnia Dziecka? W naszej galerii handlowej w sobotę 3 czerwca na małych gości czeka moc bajkowych atrakcji. W programie warsztaty kreatywne, spotkanie z Agnieszką Tyszką, autorką książek dla dzieci z serii pt. „Zosia z ulicy Kociej”, przedstawienie teatru lalek i wiele uśmiechu podczas robienia pamiątkowych zdjęć w fotobudce.

Zapraszamy w sobotę 3 czerwca od godziny 11.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny!

Stwórz kalejdoskop podczas warsztatów kreatywnych
Kalejdoskop to jedna z najdłużej znanych zabawek, lubiana przez dzieci od pokoleń. To niepozorna papierowa tuba, która wykorzystuje naturalne właściwości światła i pozwala obserwować mieniące się, niezwykłe obrazy.

Podczas warsztatów kreatywnych mali uczestnicy pod okiem instruktora wykonają baśniowy kalejdoskop. W trosce o środowisko do przygotowania zabawki zostaną użyte materiały z recyklingu.

Na warsztaty zapraszamy 3 czerwca od godziny 11.00 do godziny 17.00

Spektakl pt. „Wędrówka Małej Chmurki”
W sobotę 3 czerwca dzieci będą mogły również obejrzeć przedstawienie teatru lalek, pt. „Wędrówka Małej Chmurki”. Najmłodsi, którzy zasiądą przed teatralną sceną w naszej galerii handlowej poznają meksykańską legendę o przygodach indiańskiego chłopca o imieniu Mała Chmurka. Bohater, aby przygotować się do zastąpienia w przyszłości swojego taty, który jest indiańskim wodzem, wyrusza w podróż na prerię. W trakcie wyprawy spotkają go liczne przygody.

Spektakl zostanie odegrany 3 czerwca o godzinie 13.00 oraz o godzinie 16.00.

Spotkanie autorskie pt. „Moja ukochana okolica”
„Zosia z ulicy Kociej” to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. Mali i nieco starsi czytelnicy mogą śledzić perypetie Zosi w trakcie lektury kilkunastu tytułów, które powstały w ramach serii. Autorką książek o wyjątkowej bohaterce z ulicy Kociej jest Agnieszka Tyszka.

Uczestnicy bajkowego Dnia Dziecka w naszej galerii handlowej będą mogli spotkać się z pisarką, która przeczyta fragmenty swoich książek, a także będzie je podpisywała. Tom z dedykacją autorki będzie doskonałym prezentem z okazji Dnia Dziecka.

Agnieszka Tyszka poprowadzi również warsztaty dla dzieci, podczas których uczestnicy wykonają wielokolorową mapę i razem z Zosią nauczą się układać „zakleństwa”.

Z autorką serii „Zosia z ulicy Kociej” będzie można spotkać się 3 czerwca od godziny 14.00 do godziny 15.30.

Zdjęcie na pamiątkę w fotobudce
Pełen atrakcji czas spędzony na warsztatach i spotkaniach w naszej galerii handlowej będzie można zakończyć sesją w fotobudce. Będzie można przybrać śmieszne pozy, wykorzystać fantazyjne rekwizyty oraz stroje i zabrać, wydrukowane niemal natychmiast, zdjęcie na pamiątkę.

Fotobudka będzie dostępna od godziny 12.00 do godziny 17.00.

Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Dziecka w bajkowym stylu!


Plan Bajkowego Dnia Dziecka:

11:00-17:00 Warsztaty Kreatywne. Tworzymy magiczne kalejdoskopy.

12:00-17:00 Fotobudka. Przebierz się w kolorowy strój i zrób sobie pamiątkowe zdjęcie.

13:00 Teatrzyk w Strefie Relaksu obok sklepu Smyk

14:00-15:30 Spotkanie z Agnieszką Tyszką – autorką książek dla dzieci, m.in. serii „Zosi z ulicy Kociej”. Autorka przeczyta fragmenty swoich książek, podczas spotkania odbędą się mini-warsztaty z ćwiczenia wyobraźni.

16:00 Teatrzyk w Strefie Relaksu obok sklepu Smyk

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz