Bony za paragony, czyli luty w Galerii Łomianki

Idzie luty – szykuj buty, bo z początkiem miesiąca sklepy w Galerii Łomianki znów otwierają się dla swoich Klientów! A może potrzebujesz nowego obuwia? Nie zapomnij o paragonie, bo w ramach specjalnej akcji promocyjnej możesz wymienić go na bon zakupowy. Śpiesz się – ich liczba jest ograniczona!

W ramach specjalnej akcji promocyjnej Galerii Łomianki, klienci, którzy w terminie 1-27 lutego zrobią zakupy za minimum 150 złotych i zachowają paragon będą mieli możliwość  wymiany go, w wyznaczonym punkcie, na bon zakupowy o wartości 30 zł.

Dodatkowo szanse na nagrody mają także subskrybenci newslettera Galerii Łomianki. Pierwszych 50 klientów, którzy w dniu 20 lutego 2021 roku przedstawią (np.: na ekranie telefonu) w Punkcie Obsługi Konkursu wiadomość mailową – newsletter Galerii Łomianki z lutego 2021 roku – otrzyma bon o wartości 20 złotych.

Punkt wymiany paragonów będzie dostępny dla klientów Galerii przez dwie kolejne soboty miesiąca: 20 i 27 lutego 2021 roku w godzinach od 12.00 do 18.00, a otrzymane bony będzie można zrealizować w wybranych sklepach w Galerii Łomianki w czasie trwania akcji. Organizator zastrzega, że ilość bonów jest ograniczona.

Regulamin akcji „Bony za paragony”

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz