Bony za paragony w Galerii Łomianki zostają na dłużej!

Przed nami październik, a wraz z nim jesienne słoty i coraz krótsze dni. Szkoda, że lato nie może zostać z nami jeszcze trochę… Są jednak rzeczy, które możemy przedłużać! Galeria Łomianki przyszykowała dla Was jesienną niespodziankę. Wrześniowa akcja, w ramach której klienci mogą otrzymać bony zakupowe w zamian za okazane paragony potrwa dłużej – aż do 31 października!

W ramach specjalnej akcji promocyjnej Galerii Łomianki, klienci, którzy w terminie 1-30 października zrobią zakupy za minimum 150 złotych i zachowają paragon będą mieli możliwość  wymiany go, w wyznaczonym punkcie, na bon zakupowy o wartości 30 zł.

Dodatkowo szanse na nagrody mają także subskrybenci newslettera Galerii Łomianki. Pierwszych 50 klientów, którzy w dniu 17 października przedstawią (np.: na ekranie telefonu) w Punkcie Obsługi Konkursu wiadomość mailową – newsletter Galerii Łomianki z października 2020 r. – otrzyma bon o wartości 20 złotych.

Punkt wymiany paragonów będzie dostępny dla klientów Galerii przez cztery kolejne soboty miesiąca: 10, 17, 24 i 31 października 2020 roku w godzinach od 12.00 do 18.00, a otrzymane bony będzie można zrealizować w wybranych sklepach w Galerii Łomianki w czasie trwania akcji. Organizator zastrzega, że ilość bonów jest ograniczona.

Regulamin akcji Bony za paragony

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz