Bony za paragony w Galerii Łomianki

Nie od dziś wiadomo, że pieniądze szczęścia nie dają – dopiero zakupy. A gdyby tak przedłużyć tę małą chwilę przyjemności? Galeria Łomianki wie, jak to zrobić! Z początkiem września startuje akcja, w ramach której klienci mają szansę otrzymać bony zakupowe o wartości 30 zł w zamian za okazane paragony. Promocja potrwa do 26 września.

W ramach specjalnej akcji promocyjnej Galerii Łomianki, klienci, którzy w terminie 1-26 września zrobią zakupy za minimum 150 złotych i zachowają paragon będą mieli możliwość  wymiany go, w wyznaczonym punkcie, na bon zakupowy o wartości 30 zł.

ZGARNIJ DODATKOWY BON O WARTOŚCI 20 ZŁ!
Razem możesz mieć aż 50 zł do wydania na zakupy w Galerii Łomianki! Jak to zrobić? Do 9 września, włącznie, zapisz się na nasz newsletter tutaj https://galerialomianki.pl/newsletter/ i czekaj na wiadomość z informacją o extra bonach.

Punkt wymiany paragonów będzie dostępny dla klientów Galerii przez cztery kolejne soboty miesiąca: 5, 12, 19 i 26 września 2020 roku w godzinach od 12.00 do 18.00, a otrzymane bony będzie można zrealizować w wybranych sklepach w Galerii Łomianki w czasie trwania akcji.

Organizator zastrzega, że ilość bonów jest ograniczona.

Lista Najemców biorących udział w akcji

Regulamin akcji Bony za paragony

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz