Bony za paragony wracają do Galerii Łomianki

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy czujemy już powiew lata. Czy Twoja wakacyjna garderoba wymaga odświeżenia, a Ty odrobiny zakupowego szaleństwa? To świetnie, bo po długich tygodniach wszystkie sklepy w Galerii Łomianki znów są otwarte. A to nie koniec dobrych wiadomości! Podczas wiosennych zakupów nie zapomnij o paragonie, bo w ramach specjalnej akcji promocyjnej możesz wymienić go na bon zakupowy.

W ramach specjalnej akcji promocyjnej Galerii Łomianki, klienci, którzy w terminie 4 maja – 19 czerwca zrobią zakupy za minimum 150 złotych i zachowają paragon będą mieli możliwość  wymiany go, w wyznaczonym punkcie, na bon zakupowy o wartości 30 zł. Ich liczba jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć!

Dodatkowo szanse na nagrody mają także subskrybenci newslettera Galerii Łomianki. Pierwszych 200 klientów, którzy w dniu 29 maja przedstawią (np.: na ekranie telefonu) w Punkcie Obsługi Konkursu wiadomość mailową – newsletter Galerii Łomianki z 26 maja 2021 – otrzyma bon o wartości 20 złotych.

Punkt wymiany paragonów będzie dostępny dla klientów Galerii przez cztery kolejne soboty miesiąca: 29 maja oraz 5, 12 i 19 czerwca 2021 roku w godzinach od 12.00 do 18.00, a otrzymane bony będzie można zrealizować w wybranych sklepach w Galerii Łomianki w czasie trwania akcji. Organizator zastrzega, że ilość bonów jest ograniczona.

Regulamin akcji

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz