BookFest – targi książek i winyli w Galerii Łomianki

Zakupy w stylu vintage, czyli „święto poszukiwaczy skarbów” w Galerii Łomianki.

Jesteś urodzonym szperaczem i łowcą białych kruków? A może marzysz o posiadaniu rzadko spotykanych, oryginalnych przedmiotów, ale… nie za bardzo wiesz gdzie ich szukać. W dniach 27-29 sierpnia w Galerii Łomianki odbędzie się BookFest, czyli okazja na upolowanie prawdziwych unikatów ze świata kultury i sztuki.

BookFest to rodzaj „mobilnego antykwariatu”, prowadzonego przez wielbicieli staroci i przedmiotów z duszą. Podczas najbliższej edycji wydarzenia nabyć będzie można nie tylko bezcenne egzemplarze książek, ale także płyty winylowe, antyki, ozdoby i wiele innych przedmiotów o niepowtarzalnym charakterze. Zakupy w stylu vintage będzie można zrobić od czwartku do soboty – między 27 a 29 sierpnia – w godzinach od 10:00 do 20:00.

BookFest jest inicjatywą warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Zdając sobie sprawę, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, trudne jest regularne odwiedzanie antykwariatów, stworzyli wydarzenie dla osób ceniących sobie posiadanie rzadko spotykanych przedmiotów.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz