BookFest – targi książek i winyli w Galerii Łomianki

Jesienny BookFest w Galerii Łomianki.

No i stało się! W tym tygodniu oficjalnie przybywa do nas jesień. Jej atrybuty to nie tylko złote liście, kasztany i jarzębina, ale także miękki kocyk i dobra lektura. Warto zacząć gromadzić książkowe zapasy na zimę! W dniach 8-10 października w Galerii Łomianki znajdziesz unikatowe wydania i inne niepowtarzalne przedmioty z duszą. Zapraszamy na BookFest!

BookFest to „mobilny antykwariat”, prowadzony przez wielbicieli staroci i przedmiotów z duszą. Podczas najbliższej, październikowej, edycji wydarzenia nabyć będzie można, oprócz bezcennych egzemplarzy książek i płyt winylowych, także antyki, ozdoby i wiele innych przedmiotów o niepowtarzalnym charakterze. Zakupy w stylu vintage będzie można zrobić od czwartku do soboty – między 8 a 10 października – w godzinach od 10:00 do 20:00.

BookFest jest inicjatywą warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Zdając sobie sprawę, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, trudne jest regularne odwiedzanie antykwariatów, stworzyli wydarzenie dla osób ceniących sobie posiadanie rzadko spotykanych przedmiotów.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz