BookFest – targi książek i winyli w Galerii Łomianki

BookFest, czyli październik pełen magii w Galerii Łomianki.

Zajrzyj do zaczarowanego skarbca, pełnego przedmiotów z duszą, książkowych perełek i winylowych unikatów! Od czwartku do soboty, między 14 a 16 października w Galerii Łomianki odbędzie się BookFest, czyli „mobilny antykwariat”.

BookFest prowadzony przez wielbicieli książek, staroci i przedmiotów z historią. Od czwartku do soboty, między 14 a 16 października – w godzinach od 10:00 do 20:00 po raz kolejny pojawi się w przestrzeni Galerii Łomianki, by umożliwić spotkanie z warszawskimi antykwariuszami. Ten „mobilny antykwariat” to prawdziwy skarbiec bezcennych egzemplarzy książek, płyt winylowych, antyków i ozdób, które zachwycą nie tylko miłośników stylu vintage.

BookFest jest inicjatywą warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Mają oni świadomość, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, nie jest łatwo regularnie odwiedzać antykwariaty. Wspólnie stworzyli oni wydarzenie dla osób ceniących sobie posiadanie rzadko spotykanych przedmiotów.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz