BookFest – targi książek i winyli w Galerii Łomianki

Co się stanie gdy w jednym miejscu spotkają się kolekcjonerzy staroci, fani dobrej muzyki kultowych wykonawców oraz wielbiciele książek. Powstanie wydarzenie o niesamowitym klimacie, a czas zatrzyma się w miejscu! W ostatni weekend września w Galerii Łomianki uwolni się magia zaklęta w przedmiotach z duszą. Do upolowania prawdziwe białe kruki!

Od 27 do 29 września Galerię Łomianki wypełnią magiczne przedmioty, książki, płyty, ubrania i bibeloty, których nie da się znaleźć w sieciówkach, a są dostępne jedynie w antykwariatach. Wydarzenie BookFest & Vinyl & Vintage to spotkanie z warszawskimi wystawcami, którzy wychodzą naprzeciw zabieganym miłośnikom staroci, tworząc mobilny antykwariat. W wydarzeniu weźmie udział pięć księgarni oraz trzech wystawców płyt winylowych, a do tego pojawią się stoiska z modą Vintage i bibelotami z czasów PRL. Punkt będzie dostępny w piątek i sobotę w godzinach 10:00 – 20:00, a w niedzielę do godziny 18:00.

BookFest to inicjatywa warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Zdając sobie sprawę, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, trudne jest regularne odwiedzanie wszystkich, czy chociażby najlepszych w stolicy antykwariatów. Ideą BookFestu jest nieograniczanie się co do miejsca. Spotkania mają odbywać się na Starówce, Mokotowie, czy Żoliborzu, a czasem w galerii handlowej, restauracji lub domu kultury, oferując przy tym asortyment wielu firm, a tym samym podając czytelnikowi „na tacy” propozycje z całego miasta. Dodatkowo inicjatywa nie jest zamknięta na inne branże i tak oto powstanie BookFest & Vinyl – wydarzenie, które wzbogacą wystawcy płyt winylowych,  BookFest & Vintage, czyli połączenie książek i staroci oraz BookFest & Fashion – połączenie książek i wystawców mody.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz