BookFest – wakacje z książką w Galerii Łomianki

Szukasz dobrej lektury na letnie, ciepłe wieczory? Końcówka lata z książką to świetna forma odpoczynku – otwierasz ją, zaczynasz czytać i przenosisz się w zupełnie inny świat. Dla fanów takiego relaksu mamy świetną wiadomość! W sierpniu wraca BookFest, czyli „mobilny antykwariat” w Galerii łomianki. Przyjdź i zobacz jakie wyjątkowe książki i inne przedmioty z ciekawą historią i duszą, oferują warszawscy antykwariusze.

Od czwartku do niedzieli między 26 a 29 sierpnia, – w godzinach od 10:00 do 20:00, w Galerii Łomianki ponownie zawita BookFest. Zapraszamy do „mobilnego antykwariatu”, który jest skarbnicą unikatowych egzemplarzy książek, płyt winylowych, antyków i ciekawych ozdób, które już nie raz skradły serca miłośników stylu vintage.

BookFest jest inicjatywą warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Mają oni świadomość, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, nie jest łatwo regularnie odwiedzać antykwariaty. Wspólnie stworzyli oni wydarzenie dla osób ceniących sobie posiadanie rzadko spotykanych przedmiotów.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz