Drugie życie przedmiotów z duszą – „Mobilny Antykwariat” w Galerii Łomianki

Ostatnio wiele mówi się o życiu less waste, odejściu od konsumpcjonizmu i nadawaniu drugiego życia na przykład elementom garderoby. Nie tylko ubrania vintage mogą znaleźć nowych właścicieli i zachwycić po raz drugi! W pierwszy weekend lipca w Galerii Łomianki odbędzie się BookFest – raj dla prawdziwych łowców „perełek” ze  świata kultury i sztuki.

Płyty winylowe, książki, antyki, ozdoby i wiele innych przedmiotów z duszą, o niepowtarzalnym charakterze, będzie czkać na swoich nowych właścicieli podczas najbliższej edycji wydarzenia BookFest. Przedmioty w stylu vintage, oryginalne ozdoby, bezcenne egzemplarze książek i płyt winylowych i nie tylko, znajdą się na stoiskach przygotowanych przez wielbicieli staroci. Nasz „Mobilny Antykwariat” będzie funkcjonował od czwartku 2 lipca do soboty 4 lipca w godzinach 10:00 – 20:00.

BookFest jest inicjatywą warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Zdając sobie sprawę, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, trudne jest regularne odwiedzanie antykwariatów, stworzyli wydarzenie dla osób ceniących sobie posiadanie rzadko spotykanych przedmiotów.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz