EkoJesień, czyli Targi Ekologiczne w Galerii Łomianki

Jesienny rEKOnesans
Targi ekologiczne w Galerii Łomianki

Dopada Cię jesienna nuda? Na rower za zimno, a spacer odpada ze względu na deszcz? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Przyjdź 12 października i zrób eko-rekonesans na targach ekologicznych w Galerii Łomianki! Być może jesień to niebyt zielona pora roku, ale jest doskonałym czasem by zakochać się w „zielonym” stylu życia!

W drugą sobotę października Galeria Łomianki zaprasza wszystkich (także początkujących) fanów życia w duchu eko na jesienne targi! Zainteresuj się losami planety, dołącz do nas i poznaj świat produktów ekologicznych! Chcesz być eko, ale nie wiesz od czego zacząć? Z pewnością znajdziesz coś dla siebie – od ekożywności, poprzez książki, relaks, kosmetyki na ekomodzie kończąc.

To nie koniec dobrych wieści – każdy, kto tego dnia zrobi zakupy w Galerii Łomianki na kwotę min. 50 zł (nie dotyczy zakupów zrobionych w Auchan) dostanie eko-niespodziankę w postaci roślinki, torby lub kosmetyków ekologicznych.

Regulamin akcji „Eko Jesień” »

Najmłodsi również znajdą przestrzeń dla siebie. Od 12:00 do 18:00, co godzinę, dzieci wraz z rodzicami, pod okiem eksperta, będą miały szansę wziąć udział w warsztatach i przyrządzić zdrowe desery z produktów ekologicznych.

 

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz