Festiwal unikatów, czyli Bookfest w Galerii Łomianki

Chłodniejsze wieczory zachęcają do pozostania w domu, dlatego warto zasilić domową biblioteczkę nowymi lekturami, które nie tylko opowiadają ciekawe historie, ale także… mają swoje niepowtarzalne historie! Już 10 września Galeria Łomianki zamieni się w prawdziwy festiwal przedmiotów z duszą, na którym znajdziesz unikatowe wydania i niepowtarzalne bibeloty.

BookFest to „mobilny antykwariat”, prowadzony przez wielbicieli staroci i przedmiotów z duszą. Podczas najbliższej, wrześniowej, edycji wydarzenia nabyć będzie można, oprócz bezcennych egzemplarzy książek i płyt winylowych, także antyki, ozdoby i wiele innych przedmiotów o niepowtarzalnym charakterze. Zakupy w stylu vintage będzie można zrobić od czwartku do soboty – między 10 a 12 września – w godzinach od 10:00 do 20:00.

BookFest jest inicjatywą warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Zdając sobie sprawę, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, trudne jest regularne odwiedzanie antykwariatów, stworzyli wydarzenie dla osób ceniących sobie posiadanie rzadko spotykanych przedmiotów. Kiermasz odbywa się w godzinach pracy Galerii.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz