Francuskie warsztaty językowe

Bonjour!  Zapraszamy najmłodszych na warsztaty językowe.

Nasza galeria to nie tylko idealne miejsce na zakupy, ale także… edukację! Zapraszamy na bezpłatne, kreatywne warsztaty z języka francuskiego dla dzieci. Nasze zajęcia to połączenie wspaniałej zabawy i pożytecznej nauki w jednym. Najmłodszych gości naszej galerii zapraszamy w każdy czwartek, w godzinach 17:30 – 18:10.

Warto rozbudzać w dzieciach miłość do języków od najmłodszych lat. Być może ich pasją okaże się francuski? Nasze zajęcia to szansa na poszerzanie horyzontów i zdobywanie wiedzy podczas świetnej zabawy.

W trakcie warsztatów stosujemy połączone podejście techniki TPR oraz Arts & Crafts. Total Body Response to metoda uczenia poprzez zachęcanie do aktywnego reagowania na przekazywane treści. Podczas zajęć angażujemy dzieci w różnorakie animacje, dzięki czemu są bardziej zaangażowane i zmotywowane. U nas nie ma mowy o siedzeniu w ławkach!:) W takich warunkach mózg dziecka lepiej i efektywniej zapamiętuje treści, a nauka języka kojarzy im się z przyjemną, ciekawą zabawą. Dodatkowo pobudzamy kreatywność dzieci włączając w proces nauki różne prace związane z tematyką konkretnych zajęć. Myślenie kreatywne pobudza twórcze obszary mózgu, co wpływa pozytywnie, nie tylko na naukę języków, lecz także na całościowy rozwój dziecka.

Szukaj nas na placu zabaw, obok strefy gastronomicznej.

Au revoir!

 

Udostępnij