Galeria Łomianki otwarta od 4 maja 2020 roku

Szanowni Klienci, w nawiązaniu do najnowszego zarządzenia władz RP z dnia 29 kwietnia, informujemy, że od 4 maja 2020 r. Galeria Łomianki jest otwarta.

Jesteśmy czynni od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:30 do 20:00.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i zdrowie klientów oraz pracowników. Dlatego DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM i przychodząc do Galerii pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa, które obowiązują w centrach handlowych i miejscach publicznych:

  • zachowaniu minimum 2-metrowego dystans od innych (nie dotyczy to tylko rodziców z dziećmi wymagającymi opieki (do 13 roku życia) oraz osób z niepełnosprawnościami lub niemogących się samodzielnie poruszać i ich opiekunów),
  • zasłanianiu nosa i ust (maseczki można kupić w supermarkecie Auchan, drogerii Hebe, pralni oraz aptece na terenie Galerii),
  • założeniu przed wejściem do sklepów na terenie Galerii rękawiczek jednorazowych na czas zakupów,
  • parkowaniu na co drugim miejscu parkingowym i zachowaniu odległości co najmniej 2 metrów przy wysiadaniu z samochodu.

Zamknięte w dalszym ciągu pozostaną przestrzenie rekreacyjne oraz strefy relaksu i odpoczynku na terenie Galerii takie, jak plac zabaw dla dzieci, sala zabaw Fiku Miku, Współdzielnia, Współpracownia. Zakaz korzystania obejmuje także ławki na terenie obiektu.

Zgodnie z komunikatem Rządu, najemcy prowadzący salony fryzjerskie i kosmetyczne na chwilę obecną nie mogą otworzyć swoich lokali.

Restauracje i kawiarnie będą świadczyć usługi tylko i wyłącznie na wynos.

Zgodnie z najnowszymi regulacjami, będzie obowiązywała zasada, że na 1 osobę musi przypadać 15m2 powierzchni handlowej, a o liczbie osób, które będą mogły przebywać w sklepie, decyduje konkretny sklep.

Aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa:

  • przy wejściu do Galerii umieściliśmy pojemniki z płynem dezynfekującym,
  • zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania części wspólnych (codziennie dezynfekujemy toalety, a także drzwi, klamki, poręcze oraz inne powierzchnie wewnątrz Galerii),
  • w toaletach znajdą Państwo instrukcje prawidłowego mycia i dezynfekcji rąk oraz zdejmowania i nakładania rękawiczek i maseczki,
  • zalecamy pobranie aplikacji rządowej ProteGO Safe, która pozwoli nam łatwiej sprawdzać aktualną liczbę osób w naszym obiekcie.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych na profilu Galerii Łomianki na Facebooku.

Życzymy bezpiecznych zakupów.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz