Grudniowe Hello Fashion w Galerii Łomianki

Upoluj prezenty podczas Spotkania z Polskimi Projektantami!

Obawiasz się przedświątecznej krzątaniny i „kurierskich zatorów”? Początek grudnia to idealny moment, aby skompletować zestaw gwiazdkowych prezentów i nie martwić się, że Mikołaj w tym roku nie dojedzie na czas. W dniach 3-5 grudnia w Galerii Łomianki sięgnij po designerskie kroje i akcesoria stworzone przez polskich projektantów.

Spotkanie z Polskimi Projektantami to idealna okazja nie tylko na odświeżenie swojej zimowej garderoby, ale także gratka dla poszukiwaczy niebanalnych i oryginalnych prezentów gwiazdkowych. Miękkie w dotyku, wykonane z wysokiej jakości materiałów, solidne i funkcjonalne – takie są produkty wykonane przez polskich twórców, które będziesz mieć możliwość nabyć w Galerii Łomianki od 3 do 5 grudnia. Podczas wydarzenia pojawią się wystawcy o nieszablonowym podejściu do mody i ceniący kreatywność. Dzięki ich pracy stylizacje Twoje i Twoich bliskich będą o wiele ciekawsze, a dodatkowo dołożysz swoją cegiełkę do promowania polskiego designu. Przyjdź, zainspiruj się i znajdź idealne kroje dla siebie i swoich najbliższych!

Spotkanie z Polskimi Projektantami odbędzie się w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Zapraszamy na miejsce w godzinach pracy galerii.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz