Jesień w pełnych barwach – Off Fashion Store w Galerii Łomianki

Otaczająca nas jesienna aura nie zawsze sprzyja dobremu samopoczuciu. Szarość coraz krótszych dni warto… pokolorować najmodniejszymi barwami jesieni! Pochmurne dni nie muszą oznaczać „pochmurnych”, szarych ubrań. Gdzie szukać niebanalnych wzorów i kolorów? Od 4 do 7 października odwiedź targi Off Fashion Store w Galerii Łomianki i znajdź coś dla siebie.

Tej jesieni postaw na oryginalne wzornictwo autorstwa niezależnych, kreatywnych twórców, którzy kochają modę i pragną wprowadzić odrobinę koloru na szare, jesienne ulice. W najbliższy weekend spotkasz ich w Galerii Łomianki i przekonasz się, że jak nikt czują najnowsze trendy. Dbałość o detale i unikalne wzornictwo to chluba polskiej mody niezależnej. Opracowane i uszyte w Polsce projekty – łączą wyjątkową tradycję polskiego rękodzieła z międzynarodowymi trendami mody. Off Fashion Store oferuje nie tylko odzież wysokiej jakości ale również akcesoria, takie jak: torebki, biżuteria i dodatki. Odwiedź Targi Polskich Projektantów i stań się „ambasadorem” polskiego wzornictwa. Wyjdź wszystkim naprzeciw i wyraź siebie poprzez jesienną, bogatą w barwy stylizację. Jakie są więc Twoje ulubione kolory? Zabierz, że sobą rodzinę, bowiem polskie marki, oferują również kolekcje dla panów oraz najmłodszych fascynatów mody.

Wszystkich miłośników polskiego designu zapraszamy w dniach 4-7 października do Galerii Łomianki. Targi odbędą się w godzinach pracy galerii.

Udostępnij