Konkurs kulinarny eko & vege „Zielony Przepiśnik”

Galeria Łomianki zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym eko & vege „Zielony Przepiśnik”.

Jeżeli jesteś pasjonatem gotowania, nieobce są Ci tajniki kuchni eko & vege, a Twoi goście zachwycają się przyrządzanymi przez Ciebie daniami, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Pochwal się swoimi autorskimi przepisami i wygraj cenne nagrody. Wyślij do nas przepis na swoje danie (lista składników, opis wykonania, ewentualnie dodatkowy komentarz) wraz z dwoma zdjęciami (wymiary min. 1000x800px) – możesz to zrobić poprzez formularz zgłoszeniowy lub bezpośrednio na adres mailowy: konkurs@galerialomianki.pl. Nadesłane przepisy będą publikowane na stronie internetowej: https://konkurs.galerialomianki.pl/ wraz z imieniem autora, więc nie zapomnij się podpisać. Na każdy nadesłany przepis, każdy użytkownik strony internetowej: https://konkurs.galerialomianki.pl/ będzie mógł zagłosować raz dziennie, co pomoże Jury w wyłonieniu zwycięzców. Koniecznie daj znać znajomym, żeby głosowali na Twoje przepisy!

Konkurs ma aż 12 etapów – 1 na każdy miesiąc 2021 roku! Każdy etap ma swoje hasło przewodnie i trwa 2 tygodnie.

W każdym etapie konkursu nagrodzimy autorów dziesięciu przepisów oraz jednego użytkownika serwisu Facebook lub Instagram, który przygotuje danie z wybranego przepisu, nadesłanego w danym etapie konkursu, i zamieści publicznie na swoim profilu w danym serwisie zdjęcie tego dania dodając hashtag #zielonyprzepiśnik oraz oznaczenie profilu Galerii Łomianki w danym serwisie – Facebook: https://www.facebook.com/galerialomianki, Instagram: https://www.instagram.com/galerialomianki/.

Przewidzieliśmy też 5 dodatkowych nagród finałowych!

Zapraszamy do wspólnej kulinarnej zabawy!

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz