Listopadowe Hello Fashion, czyli moda w stylu polskich projektantów

Chcesz wnieść odrobinę szaleństwa do swojego jesiennego stylu i wyróżnić się z tłumu? A może myślisz o tym by rozgrzać bliską osobę jakimś wyjątkowym podarunkiem? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco koniecznie odwiedź Galerię Łomianki w dniach 7-9 listopada i zobacz, co mają do zaoferowania polscy projektanci na targach mody Hello Fashion.

Oryginalne kroje i wzory, wyjątkowej jakości materiały oraz precyzyjnie wykonane detale ręcznej roboty to tylko niektóre z zalet produktów, które czekać będą na wielbicieli mody na kolejnych Targach Polskich Projektantów. O Twój wzrok walczyć będą akcesoria, ozdoby i stroje przekonujące nie tylko walorami estetycznymi, ale też funkcjonalnością. Przyjdź i daj zainspirować się polskim twórcom oraz pomóż w popularyzacji ich dzieł, a przy tym znajdź wyjątkowe prezenty świąteczne dla najbliższych.

Targi Polskich Projektantów odbędą się w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Zapraszamy na miejsce w godzinach pracy galerii.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz