Łomiankowski Jarmark Rękodzieła

Pora wymieść z kątów zimowy kurz, przewietrzyć szafy i wpuścić do domu nieco koloru! Już w najbliższych dniach (12-14 kwietnia) Galeria Łomianki zaprasza na jarmark rękodzieła.

Nasze prababcie przyozdabiały wiosenne izby samodzielnie wykonanymi bibułowymi stroikami i kolorowymi wstążkami. Dziś, choć na artystyczne rzemiosło nie zawsze wystarcza nam czasu, a w sklepach króluje plastik, warto podtrzymywać tradycję i stawiać na oryginalność. Od czwartku do soboty w Galerii Łomianki odbędzie się jarmark pełen koloru i artystycznych inspiracji.

Wśród wyjątkowych produktów poszukiwacze wiosennego rękodzieła znajdą m.in. koszyczki i barwne ozdoby od Stowarzyszenia Twórców Ludowych, obrusy i koronki góralskie, ceramikę i wiele innych, oryginalnych elementów wyposażenia domowego. Owoce swojej pracy zaoferują kaletnicy, metaloplastycy, artyści – malarze. Wielbiciele mody zachwycą się odzieżą z lnu, akcesoriami z filcu czy skórzaną biżuterią. Nie zabraknie naturalnych kosmetyków, a także stoisk dla najmłodszych. Wystawcy zaprezentują dziecięce ubranka, a także własnoręcznie wykonane pluszowe zabawki.

Serdecznie zapraszamy na wiosenne łowy od czwartku do soboty (12-14 kwietnia) w godzinach otwarcia Galerii.

Udostępnij