„Mobilny Antykwariat”, czyli BookFest w Galerii Łomianki!

Uwielbiasz zapach starych książek? A może chcesz dołożyć do swojej kolekcji kilka winylowych płyt? Jeśli jesteś jedną z tych osób, która lubi przenosić się w czasie i tęskni za minioną epoką, mamy dobre informacje. Już wkrótce w Galerii Łomianki odbędzie się wydarzenie stworzone z myślą o miłośnikach antyków!

Już od 20 do 22 lutego w Galerii Łomianki po raz kolejny będziemy mogli znaleźć dla siebie prawdziwe perełki! Najbliższa  edycja BookFest skierowana jest nie tylko do moli książkowych, ale także do tych, którzy kolekcjonują przedmioty w stylu retro. Piękne stare księgi, płyty winylowe i wiele innych bibelotów o niepowtarzalnym charakterze – wszystko to pojawi się na stoiskach przygotowanych przez wielbicieli staroci. Nasz „Mobilny Antykwariat” będzie funkcjonował od czwartku do soboty w godzinach pracy galerii.

BookFest to inicjatywa warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Zdając sobie sprawę, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, trudne jest regularne odwiedzanie antykwariatów, stworzyli wydarzenie dla osób ceniących sobie posiadanie rzadko spotykanych przedmiotów.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz