„Mobilny antykwariat” wraca do Galerii Łomianki!

Dobra wiadomość dla poszukiwaczy skarbów i łowców białych kruków! Bookfest, czyli „mobilny antykwariat” znów zawita do Łomianek. Sprawdźcie jak wyjątkowe przedmioty mają do zaoferowania warszawscy antykwariusze! Wszystkich stęsknionych zapraszamy już od 25 lutego.

Od czwartku do soboty, między 25 a 27 lutego – w godzinach od 10:00 do 20:00, Galeria Łomianki zamieni się w kopalnię bezcennych egzemplarzy książek, płyt winylowych, antyków i ozdób, które zachwycą nie tylko miłośników stylu vintage. BookFest to „mobilny antykwariat”, prowadzony przez wielbicieli staroci i przedmiotów z duszą. W dniach 25-27 lutego po raz kolejny pojawi się w przestrzeni Galerii Łomianki, by zachęcić do zakupu i nadawania drugiego życia przedmiotom o niepowtarzalnym charakterze.

BookFest jest inicjatywą warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Mają oni świadomość, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, nie jest łatwo regularnie odwiedzać antykwariaty. Wspólnie stworzyli oni wydarzenie dla osób ceniących sobie posiadanie rzadko spotykanych przedmiotów.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz