Najlepszy prezent „od ręki” – Kiermasz Rękodzieła w Galerii Łomianki

Święta już zaraz, ale dobrze wiemy, że jest wśród nas wielu spóźnialskich, którzy dotychczas nie pomyśleli o prezentach dla najbliższych. Na szczęście Galeria Łomianki wpadła na pomysł, który ratuje wielu niezdecydowanych i zapominalskich – łomiankowski Kiermasz Rękodzieła! Wyjątkowe prezenty, unikatowe przedmioty, dostępne od ręki i stworzone przez ręce artystów i rzemieślników już 18 grudnia w Galerii Łomianki.

Doskonale wiemy, jak to jest nie mieć pomysłu na prezent, tym bardziej dla kogoś bliskiego, kogo chcielibyśmy wyróżnić niepowtarzalnym przedmiotem. Ręcznie wykonaną biżuterię, dekoracje, akcesoria, ubrania i dodatki, a także zabawki i narzędzia można znaleźć na łomiankowskim Kiermaszu Rękodzieła. Sprawdź sam, który z artystycznych prezentów najlepiej pasuje do Twoich bliskich!

Łomiankowski Kiermasz Rękodzieła to wydarzenie łączące fanów oryginalnych przedmiotów z ich twórcami. Daje ono możliwość nie tylko zakupu niepowtarzalnych elementów dekoracji wnętrza, ręcznie robionej biżuterii, akcesoriów, narzędzi, czy zabawek, ale również możliwość poznania rzemieślników i artystów, którzy je wykonują. Zimowa edycja wydarzenia jest doskonałą okazja do nabycia wyjątkowych i niepowtarzalnych upominków dla najbliższych, stworzonych z pasją i troską o każdy detal. Kiermasz odbywa się w godzinach pracy Galerii.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz