Nakarmimy bezdomniaki już po raz piąty!

Piąta edycja akcji charytatywnej na rzecz Fundacji Ochrony Zwierząt w Łomiankach

Zima to wyjątkowo trudny czas dla bezdomnych zwierząt. Schroniska często są przepełnione, a środki na ich utrzymanie ograniczone. Galeria Łomianki po raz kolejny postanowiła wesprzeć swoich sąsiadów, wspomagając środki Fundacji Ochrony Zwierząt w Łomiankach. A wszystko po to, by w najbliższym czasie bezdomne psiaki i kociaki miały… pełne michy!

Galeria Łomianki nie rzuca słów na wiatr. Claim towarzyszący funkcjonowaniu galerii, brzmiący „Naturalnie, wszystko, blisko” to nie tylko hasło reklamowe, lecz prawdziwa filozofia i motto, wokół którego podwarszawskie centrum handlowe buduje swoją ideologię. Zgodnie z hasłem, Galeria Łomianki prowadzi działania, które wspierają lokalne inicjatywy, odpowiada na potrzeby mieszkańców i troszczy się o swoich sąsiadów.

Galeria Łomianki, już po raz kolejny, postanowiła wesprzeć Fundację Ochrony Zwierząt w Łomiankach, przekazując na jej rzecz karmę o wartości 5 000 złotych. By zaangażować w to swoich klientów i rozpowszechniać świadomość o problemach bezdomnych zwierząt Galeria Łomianki zaprosiła do pomocy swoich facebookowych fanów. Każdy z nas może pomóc! Jak? Jedno polubienie lub reakcja na post to jedna złotówka bliżej celu. Czyli… 5 tysięcy reakcji za 5 tysięcy złotych na karmę! Tym sposobem, Ty także możesz dołożyć swoją „cegiełkę” dla bezdomniaków i podzielić się inicjatywą z bliskimi.

Akcja trwać będzie w dniach od 6 do 24 grudnia 2020 roku.

Regulamin akcji

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz