Off’owa moda w Galerii Łomianki

Wypełnij szafę wyjątkowym designem wprost od polskich projektantów. Tej wiosny postaw na niebanalne wzornictwo autorstwa niezależnych, kreatywnych twórców, którzy kochają modę i jak nikt czują najnowsze trendy. W dniach 7-9 czerwca zajrzyj do Galerii Łomianki, w której zagoszczą Targi Off Fashion Store.

Unikalne wzornictwo, dbałość o detale, a przede wszystkim kolekcje tworzone w krótkich seriach z wysokiej jakości materiałów. Moda niezależna zyskuje coraz większe grono zwolenników – i dobrze! Młodzi polscy projektanci wprowadzają na ulice nietuzinkowy styl, kolor i radość obcowania z modą. Targi Off Fashion Store to okazja do upolowania wyjątkowych ubrań i akcesoriów, których próżno szukać w masowej sprzedaży. Zaprojektowane i uszyte w Polsce – łączą wyjątkową tradycję polskiego rękodzieła ze światowymi trendami. W Galerii Łomianki pojawi się wiele polskich marek, oferujących kolekcje odzieży, biżuterię, torebki, a także dodatki dla kobiet i mężczyzn oraz kolekcje dla najmłodszych.

Wszystkich chętnych na spotkanie z polskimi kreatywnymi designerami, a przede wszystkim z ich wyjątkowymi projektami zapraszamy w dniach 7-9 czerwca do Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Targi odbędą się w godzinach pracy galerii.

Udostępnij