Off’owa moda w Galerii Łomianki

Nareszcie możemy zrzucić zimowe puchówki! Ale co dalej? Masz wrażenie, że Twoja szafa po zimie świeci pustkami? Wypełnij ją wyjątkowym designem wprost od polskich projektantów. Tej wiosny postaw na niebanalne wzornictwo autorstwa niezależnych, kreatywnych twórców, którzy kochają modę i jak nikt czują najnowsze trendy. W dniach 19-21 kwietnia zajrzyj do Galerii Łomianki, w której zagoszczą Targi Off Fashion Store.

Unikalne wzornictwo, dbałość o detale, a przede wszystkim kolekcje tworzone w krótkich seriach z wysokiej jakości materiałów. Moda niezależna zyskuje coraz większe grono zwolenników – i dobrze! Młodzi polscy projektanci wprowadzają na ulice nietuzinkowy styl, kolor i radość obcowania z modą. Targi Off Fashion Store to okazja do upolowania wyjątkowych ubrań i akcesoriów, których próżno szukać w masowej sprzedaży. Zaprojektowane i uszyte w Polsce – łączą wyjątkową tradycję polskiego rękodzieła ze światowymi trendami. W Galerii Łomianki pojawi się wiele polskich marek, oferujących kolekcje odzieży, biżuterię, torebki, a także dodatki dla kobiet i mężczyzn oraz kolekcje dla najmłodszych.

Wszystkich chętnych na spotkanie z polskimi kreatywnymi designerami, a przede wszystkim z ich wyjątkowymi projektami zapraszamy w dniach 19-21 kwietnia do Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Targi odbędą się w godzinach pracy galerii. Kolejne okazje na modowe łowy już w maju i czerwcu – Off Fashion Store zostają z nami na dłużej!

Udostępnij