Podaruj krew – bezpieczna akcja krwiodawstwa w Galerii Łomianki

Czy jest coś, co cenimy bardziej niż zdrowie i bezpieczeństwo naszych bliskich? W ostatnim czasie tym bardziej uświadomiliśmy sobie, że jest ono najważniejsze. Pamiętajmy, że niektórzy potrzebują… kropli naszej pomocy, by również móc się nim cieszyć. Przyjdź 13 maja do mobilnego punktu pobrań w Galerii Łomianki, weź udział w akcji krwiodawstwa i pomóż uzupełnić zasoby banków krwi.

Epidemia COVID-19 sprawiła, że w całym kraju znacznie spadła liczba krwiodawców. Stanowi to realne zagrożenie dla wszystkich, którzy wymagają przetoczenia krwi lub jej składników. Chcesz pomóc pacjentom, którzy walczą o życie każdego dnia? Jesteś honorowym krwiodawcą, ale pandemia stanęła na Twojej drodze do centrum krwiodawstwa? Bez względu na to, czy to pierwszy raz, czy kolejny, przyjdź na parking Galerii Łomianki 13 maja i weź udział w akcji krwiodawstwa.

W godzinach 10:00-14:00, w mobilnym punkcie pobrań, w pełni dostosowanym do wymogów i zasad higieny oraz bezpieczeństwa, przeszkolony personel regionalnego centrum krwiodawstwa będzie oczekiwać na wszystkich, którzy są chętni zasilić banki krwi.

Patroni akcji to, oprócz Galerii Łomianki, także Łomianki.info i grupa Widzialna Ręka Łomianki. Zbiórka krwi została objęta również honorowym patronatem Burmistrza Łomianek.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz