Przedświąteczny Kiermasz

Jesień w pełni, zima już się zbliża, więc coraz więcej czasu spędzamy w domowym zaciszu. Aby uatrakcyjnić nieco cztery kąty i rozwiać jesienno-zimową szarość, warto zaopatrzyć się w przedmioty rzemieślnicze, które będą unikalnymi ozdobami cieszącymi oko. Poszukujących inspiracji zapraszamy w dniach 17-19 listopada oraz 15-17 grudnia na Przedświąteczny Kiermasz z rzemiosłem artystycznym.

Jesień i zima nie muszą być szare, a wystarczy niewiele wysiłku, aby uatrakcyjnić domowe ognisko, poprawić sobie nastrój i nacieszyć oko. Produkty rękodzielnicze to unikatowe drobiazgi, które rozweselą wnętrza lub będą oryginalnymi prezentami dla najbliższych na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Przedświąteczny Kiermasz to również doskonała okazja do zainspirowania się i spotkania z lokalnymi artystami.

Wśród produktów nasi Klienci znajdą m.in. wyroby z filcu i wełny, robótki szydełkowe, poduszki, a także ubranka dziecięce i zabawki, w tym pluszaki. Fani błyskotek znajdą wiele atrakcyjnych przedmiotów na stoiskach z ręcznie robioną biżuterią skórzaną, miedzianą oraz z alpaki. Nie zabraknie także barwnych obrazów i oryginalnych ozdób do domu.

Serdecznie zapraszamy na Przedświąteczny Kiermasz w terminie 17-19 listopada oraz 15-17 grudnia. Stanowiska będą dostępne w godzinach otwarcia galerii.

Udostępnij