Rodzinne Warsztaty Mikołajkowe w Galerii Łomianki

Grudniowy czas przedświątecznych przygotowań to bez dwóch zdań najbardziej magiczny moment roku. Zimne dni ocieplają nam przytulne wieczory z rodziną, wspólne gry i zabawy, pieczenie i gotowanie wśród zapachu mandarynek i cynamonu. Otacza nas wtedy blask lampek i charakterystycznych ozdób, które dodatkowo wprowadzają w uroczysty nastrój.

Jeśli opis ten wywołuje twój uśmiech i błysk w oku – koniecznie odwiedź Galerię Łomianki 4 grudnia, w godzinach od 10.00 do 17.00, i weź udział w Rodzinnych Warsztatach Mikołajkowych to idealna okazja, żeby połączyć wszystkie świąteczne przyjemności w jedno!

Nic tak nie wprowadza klimatu świąt do naszych domów jak ozdoby świąteczne – zwłaszcza te wykonane własnoręcznie. To nie tylko rozwiązanie pozostające w klimacie less waste – zamiast plastikowych gotowców możemy w końcu wykorzystać to, co już mamy w domu – ale też kreatywny sposób na spędzenie czasu z bliskimi. W związku z tym, gwoździem programu Rodzinnych Warsztatów Mikołajkowych w Galerii Łomianki, będzie właśnie wspólna twórczość i rękodzieło! Warsztaty to przed wszystkim doskonała rozrywka dla naszych pociech. Organizatorzy wydarzenia przygotują dla dzieci specjalne stanowiska do własnoręcznego wykonywania ozdób – pod okiem profesjonalnym animatorów dzieci, bez względu na wiek, przygotują swoją własną unikatową ozdobę świąteczną.

Warsztaty odbędą się przy pełnym zachowaniu zasad higieny i bezpieczeństwa. Wszelkie potrzebne materiały przygotowane zostaną wcześniej, tak aby nie przemieszczały się między uczestnikami wydarzenia. Elementy wspólne, jak nożyczki, kredki i flamastry będą na bieżąco dezynfekowane.

Wszystkich wielbicieli świątecznego klimatu i kreatywnej rodzinnej rozrywki serdecznie zapraszamy na Rodzinne Warsztaty Mikołajkowe w Galerii Łomianki, które odbędą się 4 grudnia, w godzinach od 10.00 do 17.00.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz