Spotkania z teatrzykiem

Zapraszamy na rodzinne SPOTKANIA Z TEATRZYKIEM
KALENDARZ IMPREZ

GODZINY ROZPOCZĘCIA SPEKTAKLI
13:00 | 15:00 | 17:00

15 października, MARIONETKI CLOWNA PINEZKI

Spektakl tworzą Marionetkowe Gwiazdy, które występowały w różnych spektaklach przez 30 lat historii teatru, m.in.: „PinezShowka”, „Jajo”, „Bajoro Łabędzie”, „Uśmiechnij się słoneczko”, „Śmieciotek”, „Zielona Kraina”, „Gdzie jest Bubu?”, „Balonik”, „Elfija Kurdululum”, „Arlekinada”, „Bardzo dziwna bajka” oraz „Pinezkologia”. Wszystkie marionetki ręcznie robione przez Przemysława Grządzielę dyrektora Teatru Pinezka. Clown Pinezka objechał z tymi spektaklami i z tymi marionetkami prawie cały świat i zdobył bardzo wiele nagród na różnych festiwalach.

 

19 listopada, ZAKOCHANY BAŁWANEK

Bajka stworzona na postawie jednej z baśni H. CH. Andersena pod tytułem „Bałwan ze śniegu”. Historia opowiada o losie śniegowego bałwanka, który zakochuje się w gorącym piecyku. Długie rozmowy bałwanka z podwórkowym psem, nie są w stanie odciągnąć go od chęci spotkania. Niestety czas gra na niekorzyść Bałwanka. Jest coraz cieplej, a jak wiadomo Bałwanki nie lubią wysokich temperatur.

 

17 grudnia, STACJA MIKOŁAJ

Zawiadowca stacji MIKOŁAJKI wita podróżnych i zaprasza do wspólnej podróży. Pociągi z różnych stron świata przywożą na bal gości: Chińczyka, Eskimosa, Indianina. Widzowie trafiają do Afryki, gdzie zbierają kolorowe motyle. Na stacji odbywają się wyścigi najszybszych pociągów TGV z Francji i Shinkansen z Japonii. Chłopcy tańczą pod liną w rytm hiszpańskiej orkiestry, dziewczynki przebierają się w karnawałowe stroje wprost z Rio de Janeiro.

 

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz