Targi książek i winyli – Bookfest w Galerii Łomianki

Chłód na zewnątrz oraz długie wieczory sprzyjają relaksowi pod ciepłym kocem z wyjątkową książką lub przy dźwiękach ulubionej muzyki. A gdyby tak dodać tej chwili jeszcze więcej magii i zanurzyć się w lekturze,  która ma swoją niepowtarzalną historię przy utworach odtwarzanych z płyt winylowych? Zadbaj o klimat takich chwil, a wszystko, co niezbędne znajdziesz na kolejnej edycji wydarzenia Bookfest w Galerii Łomianki.

Antyki, płyty winylowe, książki i ozdoby, a każdy z tych przedmiotów ze swoją indywidualną historią, znajdziesz na kolejnej edycji wydarzenia Bookfest organizowanego w Galerii Łomianki w dniach 5-7 listopada. „Mobilny antykwariat”, prowadzony przez wielbicieli staroci i przedmiotów z duszą, to zakupu w stylu vintage w Twojej galerii handlowej. Przyjdź w godzinach od 10:00 do 20:00, wybierz coś dla siebie i nadaj nowe życie przedmiotom o niepowtarzalnej historii.

BookFest jest inicjatywą warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Zdając sobie sprawę, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, trudne jest regularne odwiedzanie antykwariatów, stworzyli wydarzenie dla osób ceniących sobie posiadanie rzadko spotykanych przedmiotów.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz