Targi Polskich Projektantów, czyli modny październik w Galerii Łomianki

Pogoda „w kratkę” to charakterystyczna cecha jesieni. Dla wielu z nas jednak nie jest to najbardziej lubiany deseń, dlatego warto wybrać się na Targi Polskich Projektantów i nadać tej porze roku zupełnie nowy charakter. Trzy dni modowych inspiracji od 17 do 19 października w Galerii Łomianki sprawią, że spojrzysz na jesień z zupełnie innej perspektywy!

Modny dodatek, czy ciekawy wzór nadadzą oryginalności i przysłowiowego „pazura” każdej stylizacji, dlatego warto zaopatrzyć się w nie, szczególnie w tę pochmurną porę roku. Tym bardziej, że wszystkie zostały wykonane z pasji! Po takie dodatki (i nie tylko) zapraszamy serdecznie do Galerii Łomianki na Targi Polskich Projektantów w dniach 17 – 19 października. Zdobędziesz ubrania z wysokiej jakości materiałów, idealnych na jesienne wieczory, i precyzyjnie wykonane ozdoby w różnorodnych wzorach, a przy okazji wesprzesz polskich twórców w popularyzacji ich dzieł.

Trzydniowe Targi odbędą się w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Zapraszamy na miejsce w godzinach pracy galerii.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz