Targi Polskich Projektantów w Galerii Łomianki

W Dniu Kobiet… rozpieszczamy modą!
Hello Fashion w Galerii Łomianki.

Mówi się, że „nie szata zdobi człowieka…”. To prawda, ale trzeba przyznać, że dobrze dobrany strój i dodatki potrafią stanowić piękną oprawę kobiecej urody i wdzięku. Właśnie dlatego w okolicy Dnia Kobiet Galeria Łomianki zaprasza na święto mody, czyli targi polskich projektantów Hello Fashion. Niebanalne wzornictwo, kreatywni twórcy, a przede wszystkim oryginalne i jedyne w swoim rodzaju produkty będą czekać na Was w dniach 7 – 9 marca!

Gdyby każda z nas miała wyglądać tak samo, świat byłby przerażająco nudny. Zbliżający się Dzień Kobiet to coroczne wyzwanie dla wielu mężczyzn. Panowie starają się znaleźć wyszukany prezent, pasujący do wyjątkowego stylu i charakteru jego wybranki.  Idealnym pomysłem jest sięgnięcie po modę niezależną, która ma coraz większe grono wielbicieli. To świetny sposób na prezent od mężczyzny dla ukochanej kobiety, lecz także od miłośniczki mody dla… siebie samej. W Dniu Kobiet mamy prawo się rozpieszczać!

Młodzi projektanci bawią się modą i wychodzi im to naprawdę świetnie. Niebanalne kroje, wysokiej jakości materiały oraz perfekcyjne wykończenie – to, to na co szczególnie zwracają uwagę. Kolekcje zaprojektowane i uszyte w Polsce przez zdolnych, rodzimych artystów docenione zostaną przez każdą wielbicielkę mody.

Targi odbędą się w dniach 7-9 marca w godzinach pracy galerii.

Udostępnij