Targi Polskich Projektantów w Galerii Łomianki

Jesień zagościła na dobre. Już najwyższy czas rozstać się z letnimi sukienkami i lekkimi stylizacjami oraz zadbać o garderobę na nowy sezon. Szukasz oryginalnych akcesoriów i niestandardowych krojów? Spotkaj się z polskimi projektantami na targach w Galerii Łomianki!

Lepiej czujesz się w kolorowych, bogato zdobionych stylizacjach, czy raczej wybierasz stonowane barwy? A może lubisz różnorodność, a strój jest odbiciem Twojego nastroju? Odwiedź Galerię Łomianki w dniach 15-17 października i zobacz jak wiele do zaoferowania mają polscy projektanci!

Na stoiskach młodych twórców znajdziesz piękne dodatki, wysokiej jakości ubrania i praktyczne akcesoria. A to wszystko w niezwykle designerskim wydaniu, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Targi Hello Fashion to idealna okazja do zdobycia oryginalnych części garderoby, które dodadzą Twojej jesiennej stylizacji charakteru. Przyjdź do Galerii Łomianki, znajdź idealne ubranie na ten sezon i wesprzyj polskich projektantów!

Targi Polskich Projektantów odbędą się w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Zapraszamy na miejsce w godzinach pracy galerii.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz