Weź udział w warsztatach i odbierz szkolną wyprawkę!

Zbliżający się rok szkolny można powitać z uśmiechem! Przekonają się o tym uczniowie, którzy 27 sierpnia wraz z rodzicami odwiedzą naszą galerię handlową. Będzie można wziąć udział w warsztatach kreatywnych i zdobyć szkolną wyprawkę.

W ostatnią sobotę wakacji na odwiedzających Galerię Łomianki czekają niespodzianki!

Stwórz niepowtarzalną skarbonkę

W strefie kreatywnej zaaranżowanej w pasażu galerii w ruch pójdą kolorowe farby i pędzle! Podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych będzie można według własnego pomysłu ozdobić ceramiczne skarbonki-świnki. To doskonała okazja, żeby puścić wodze fantazji i ćwiczyć zdolności manualne, przed rozpoczęciem nauki w szkole. Własnoręcznie pomalowana skarbonka ułatwi zbieranie oszczędności na kolejne wakacje. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 12:00 i potrwają do godziny 17:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny. W strefie kreatywnej będą dostępne wszelkie materiały do wspólnej kreatywnej zabawy.

Szkolna wyprawka w prezencie

Koniec sierpnia to ostatni dzwonek, by skompletować szkolną wyprawkę. Wszyscy, którzy w sobotę 27 sierpnia w sklepach galerii handlowej zrobią zakupy na kwotę minimum 100 złotych, będą mogli odebrać wyprawkę szkolną. Zestaw upominkowy Bambino zawiera kredki Bambino 12 kolorów, kredki szkolne trójkątne 12 kolorów, plastelinę Bambino, farby plakatowe Bambino 6 kolorów, nożyczki szkolne, klej, pędzelki szkolne oraz zeszyt A5 w kratkę 16 kartek. Prezent będzie można odebrać w specjalnym punkcie w pasażu galerii handlowej od godziny 12:00 do godziny 18:00. Kwoty na paragonach można łączyć, w akcji nie biorą udziału paragony z hipermarketu Auchan.

Zapraszamy do udziału!

REGULAMIN AKCJI

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz