WIELKIE OTWARCIE salonu Sinsay w Galerii Łomianki!

Już w czwartek 22.08.2019 SiNSAY otworzy swój pierwszy salon w Łomiankach. Liczący 1070 metrów kwadratowych sklep, usytuowany w Galerii Łomianki będzie jednym z największych sklepów marki w Polsce. Jego wnętrze zostało urządzone w jasnej, przejrzystej estetyce uzupełnionej delikatnymi akcentami graficznymi.

W nowej przestrzeni klienci SiNSAY znajdą bogaty asortyment modnych ubrań i dodatków dla młodych kobiet i kreatywnych nastolatek. Zupełną nowością w ofercie SiNSAY będzie kolekcja Fox & Bunny oferująca odzież dla dzieci od urodzenia do 10 roku życia. Charakter Fox&Bunny jest naturalnym przedłużeniem jakości i przystępności, która podbiła serca klientek SiNSAY. Projekty dla dzieci wyróżniają się niskimi cenami, zróżnicowaną kolorystyką i zgodnością z najnowszymi trendami. Przygotowując debiutancką kolekcję, projektanci inspirowali się zarówno światowymi tendencjami, jak i gustami najmłodszych.

W sobotę 24.08.2019 w SiNSAY odbędzie się specjalny event z okazji otwarcia. Na klientów czeka moc atrakcji i niespodzianek! SiNSAY zadbał o sporą dawkę modowych inspiracji i najnowszych trendów w przystępnych cenach. Na miejscu nie zabraknie wyjątkowych atrakcji dla najmłodszych, czas umilać będzie dj, słodka wata cukrowa, fotobudka oraz prezenty dla pierwszych klientów – zestawy kosmetyków i torby zakupowe SiNSAY.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz