Winyl Swap w Galerii Łomianki

Miłość do muzyki jest zaraźliwa i nieuleczalna! Wie o tym każdy miłośnik szumu czarnej płyty. Zarówno dla entuzjastów różnorodnych brzmień, jak i dla tych, którzy świat dźwięków dopiero poznają, Galeria Łomianki organizuje Winyl Swap! To niepowtarzalna szansa na zakup i wymianę wyjątkowych, muzycznych gadżetów, w tym starych, unikatowych winyli, oraz uczta dla ucha i… oka. Jakie atrakcje czekają na nas 14 kwietnia?

Każdy miłośnik muzyki docenia jej bogatą historię, której symbolem są klasyczne winyle. Kręcąca się czarna płyta jest jak muzyczny wehikuł czasu. Na winylowym swapie w Galerii Łomianki znajdziecie ich ponad 5 tysięcy! Nie zabraknie również płyt CD, kaset i przeróżnych gatunków muzycznych. Na wydarzenie zapraszamy także tych, którzy chcieliby przewietrzyć swoje „muzyczne szafy”. Jeśli masz w domu winyle, płyty CD lub kasety i chcesz się nimi wymienić, wyślij zgłoszenie mailowe do 5 kwietnia na adres swap@galerialomianki.pl.

Atrakcyjnym punktem wydarzenia będzie stoisko legendarnego sklepu muzycznego Hey Joe, który w ramach wystawy zaprezentuje zbiory okładek płyt winylowych polskich wykonawców z lat 80.

Szykujemy również wyjątkowe spotkanie z gościem specjalnym. Krzysztof Skain May – artysta plastyk,  autor setek bestsellerowych prac i znanych okładek kultowych zespołów stworzył grafiki między innymi dla Kobranocki, Dezertera, T.Love, Moskwy, Aurory, czy Wańki Wstańki. Krzysztof będzie podpisywał swoje prace oraz… tworzył nowe dzieła na oczach gości.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kolekcjonerów i amatorów czarnych płyt na muzyczne łowy już 14 kwietnia w godzinach w godz. 11:00 – 19:00.

Zobacz ulotkę Winyl Swap w Galerii Łomianki »

Udostępnij