Wymianka Roślin w Galerii Łomianki

Wiosenne porządki, czyli wymień swoje „grządki”!

Pora roku zobowiązuje do zadbania o zieleń w naszych domach. W końcu rośliny, które hodujemy w mieszkaniach, nie mogą odstawać od tych, które obserwujemy za wiosennym oknem! Wymianka Roślin w Galerii Łomianki to gratka dla wielbicieli kwiatów, oraz tych, którzy dopiero planują zaaranżować swoje wnętrze w modnym stylu Urban Jungle. To możliwość wymiany, podzielenia się sadzonkami z innymi, przygarnięcia „bezdomnej” rośliny lub przekazania tej, którą nie możecie się już opiekować. Do tego porady ogrodnicze oraz… guerilla gardening. Zapraszamy 11 maja w godzinach 11.00 – 17.00!

Punkt Adopcji Roślin w Galerii Łomianki tętni życiem, a pozostawione w nim kwiaty znajdują nowych właścicieli w mgnieniu oka. Dla wszystkich, którym spodobała się zielona akcja w duchu Zero Waste i mają ochotę na więcej, Galeria Łomianki organizuje Wymiankę Roślin, czyli prawdziwe święto wielbicieli kwiatów.

Wymianka roślin

Przyjdź na wymianę kwiatów doniczkowych, przynieś roślinę, której chciałbyś podarować nowy dom, porozmawiaj z innymi osobami i zgarnij nowego zielonego lokatora. Duże, małe, marne lub bardzo bujne rośliny, a także szczepki i sadzonki – pozostawiamy pełną dowolność.

Jak to działa?
1. Przynieś swoje rośliny i wymień je na inne.
2. Masz rośliny/szczepki/sadzonki, którymi chcesz się podzielić/oddać – przynieś je, na pewno znajdą nowy dom.
3. Nie masz kwiatów, ale bardzo chcesz mieć? – przygarnij dowolną roślinę, którą ktoś da Ci bez wymiany.

Wydarzenie odbędzie się 11 maja w godzinach 11:00 – 17:00 w Galerii Łomianki (ul. Brukowa 25, Łomianki). Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

Udostępnij