Wymień starą maszynę na wiosenną roślinę!

Wiosenne porządki z Galerią Łomianki!

Iście wiosenna pogoda tej zimy nastraja pozytywnie, a słońce, coraz częściej wyglądające zza chmur, kusi by wprowadzić w domu nowe (wiosenne) porządki! Marzysz o gruntownym wiosennym sprzątaniu, ale nie wiesz, co zrobić z zepsutą elektroniką zalegającą w Twoich czterech kątach? Galeria Łomianki wie, jak rozwiązać Twój problem!

Masz w domu starą pralkę? A może w szafce zalega Ci niedziałający kalkulator? Zepsuta suszarka już dobre pół roku leży w Twojej szafie? Pozbądź się tego raz na zawsze! Galeria Łomianki, wychodząc naprzeciw wiosennym porządkom 7 marca organizuje zbiórkę elektrośmieci. Od godziny 10 do 17, w specjalnie do tego przeznaczonym namiocie, na parkingu Galerii możesz zostawić wszystkie niepotrzebne rupiecie. Martwisz się o rozmiar? Dla nas on nie ma znaczenia – przyjmiemy lodówki, mikrofalówki, kamery, zegarki, myszki, zabawki elektroniczne, a także baterie – co tylko zdołasz do nas dostarczyć.

To nie wszystko – mamy dla Ciebie niespodziankę! Każda osoba, która zostawi u w punkcie swoje elektrośmieci dostanie od nas roślinkę.

Inicjatywa w ramach wydarzenia Eko Wiosna w Galerii Łomianki.

Regulamin akcji »

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz