Wyróżnij się jesienią, czyli Targi Polskich Projektantów w Galerii Łomianki

Letnie przesilenie za nami. Nadciąga jesień, która wcale nie musi być szara i przygnębiająca! Daj się zainspirować wielobarwnością jesiennych liści i niezwykłym klimatem tej kolorowej pory roku. Odmień swoje jesienne stylizacje wyjątkowymi dodatkami i oryginalnymi krojami! Galeria Łomianki zaprasza na Targi Polskich Projektantów Hello Fashion od 12 do 14 września.

Jesienna pora sprzyja narzekaniu. U wielu osób wywołuje chandrę i depresyjny nastrój. Młodzi polscy projektanci wychodzą na wojnę z ponurymi nastrojami, a ich tajną bronią jest kolor, oryginalność i radość jaką daje im dzielenie się swoimi modowymi dziełami! Chcesz zbuntować się razem z nimi? Przyjdź do Galerii Łomianki w drugim tygodniu września i odkryj wyjątkowe produkty niedostępne w masowej sprzedaży. Targi Hello Fashion to doskonała okazja by odnaleźć swoje nowe źródło pozytywnej energii na jesień w precyzyjnie wykończonych ozdobach i detalach, które proponują twórcy polskiej mody, oraz ciepło na długie wieczory w ubraniach stworzonych z wysokiej jakości materiałów.

Wszystkich fanów oryginalnych akcesoriów i ubrań zapraszamy w dniach 12-14 września do Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Targi odbędą się w godzinach pracy galerii.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz