Zasil swoją biblioteczkę – zimowy Bookfest w Galerii Łomianki

Drugi grudniowy weekend przed nami, a już niebawem święta i więcej czasu do odpoczynku od codziennej rutyny. A nic nie pomoże się tak zrelaksować, jak dobra lektura, szczególnie, jeśli nie tylko jej wnętrze, ale ona sama również będzie budzić ciekawość! Zobacz, jak wyjątkowe przedmioty mają do zaoferowania warszawscy antykwariusze na kolejnej edycji wydarzenia Bookfest!

BookFest to „mobilny antykwariat”, prowadzony przez wielbicieli staroci i przedmiotów z duszą. Już w drugi weekend grudnia po raz kolejny pojawi się w przestrzeni Galerii Łomianki, by zachęcić do zakupu i nadawania drugiego życia przedmiotom o niepowtarzalnym charakterze. Od czwartku do niedzieli, między 10 a 13 grudnia – w godzinach od 10:00 do 20:00, Galeria Łomianki zamieni się w skarbnicę bezcennych egzemplarzy książek, płyt winylowych, antyków i ozdób, które zachwycą nie tylko miłośników stylu vintage.

BookFest jest inicjatywą warszawskich antykwariuszy, którzy pod tym hasłem chcą spotykać się z miłośnikami książek pod wspólnym szyldem. Mają oni świadomość, że dziś, w dobie ciągłego deficytu czasu, nie jest łatwo regularnie odwiedzać antykwariaty. Wspólnie stworzyli oni wydarzenie dla osób ceniących sobie posiadanie rzadko spotykanych przedmiotów.

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz