Zbiórka elektrośmieci w Galerii Łomianki

Zepsuta mikrofala, niedziałający, stary telewizor? A może szuflada pełna drobnej, niepotrzebnej elektroniki? Bez względu na to, jakie elektrośmieci zalegają w Twoim domu jest to niewątpliwie doskonała okazja by zrobić jesienne porządki i pozbyć się ich w przyjazny dla środowiska sposób! Przynieś zużyty sprzęt pod Galerię Łomianki 12 października, a w zamian za to otrzymasz od nas roślinny podarunek! Pozbądź się na stałe złomu – zabierz wrzos do swego domu!

W drugi weekend października pod Galerią Łomianki odbędzie się zbiórka dużego i średniego zużytego sprzętu elektronicznego. Od godziny 10:00 do 17:00 na parkingu można będzie zostawić nie tylko sprzęt o dużych gabarytach, jak pralki, mikrofalówki, lodówki, komputery, kamery, ale też drobne przedmioty zalegające w naszych domach – np. zepsute myszki komputerowe, zegarki, kalkulatory. Warto też pamiętać o porzuconych zabawkach i bateriach – na nie również znajdziemy miejsce!

Porządek w Twoim domu to niejedyna nagroda! W zamian za zaangażowanie otrzymasz od nas wrzos, który będzie zdobił Twoje mieszkanie w przeciwieństwie do niesprawnych elektrośmieci!

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz