„Zdrowy zawrót głowy” w Galerii Łomianki

19 marca Galerią Łomianki zawładną… warzywa i owoce! Ten dzień upłynie nam pod hasłem „Zdrowy zawrót głowy”. Co się za nim kryje? Porady dietetyka i fizjoterapeuty, warsztaty, konkursy i quizy z nagrodami dla całej rodziny. Zostań Cytrynowym Bohaterem, stwórz Jarzynowego Stwora, skomponuj własne, musli i przekonaj się, że zdrowe może być naprawdę pyszne! Do udziału w atrakcjach zapraszamy w godzinach 10.00-17.00.

W ramach wydarzenia „Zdrowy zawrót głowy” Klienci Galerii Łomianki będą mogli skorzystać z darmowej konsultacji z dietetykiem, która obejmie analizę składu ciała, badanie BMI i udzielenie wskazówek do przygotowania diety. Tego dnia do Waszej dyspozycji będzie także fizjoterapeuta, który odpowie na pytania i pomoże narzekającym na spięcia oraz dolegliwości bólowe w obrębie pleców i karku.

Dzień ten obfitował będzie także w wiele atrakcji kulinarnych: dzieci przyszykują owocowe szaszłyki i jarzynowe stwory, a na stanowisku Kuvings Polska każdy będzie mógł przygotować pyszny witaminowy sok. Fanów zdrowych śniadań i przekąsek zaprosimy na warsztaty „Moje zdrowe musli”, podczas których powstaną smaczne kompozycje z wykorzystaniem jadalnych kwiatów, suszonych owoców, nasion i pestek, wiórków kokosowych, przypraw, preparowanego ryżu i różnego rodzaju płatków, np. kukurydzianych, owsianych, orkiszowych.

Najmłodsi i nieco starsi uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności manualne podczas konkursów z nagrodami. Quiz „Co wiecie o owocach?” to nie tylko świetna zabawa, ale także kopalnia ciekawostek. Chętne zespoły staną też do rywalizacji na najszybciej obrane jabłko i najdłuższą obierkę. Przewidziano również nagrody dla „Cytrynowych Bohaterów”, czyli wszystkich śmiałków, którzy zjedzą plasterek cytryny bez krzywienia się. Wasze miny uwiecznimy na zdjęciach!

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij

Informacje o nowych wydarzeniach?

Zapisz się na nasz newsletter!

Wypełnij formularz